Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Świątki

Kolorowy pasek

Organy samorządowe sołectw na terenie Gminy Świątki - kadencja 2007 -2011

Organy samorządowe sołectw na terenie Gminy Świątki – kadencja 2007 -2011

_____________________________________________________________ 

Sołectwo Brzydowo            Sołtys                               Elżbieta Kosecka

                                          Zastępca Sołtysa              Iwona Stankiewicz

 

                                         Rada Sołecka                    Bogusława Dąbrowska

                                                                                   Ewa Kurek

                                                                                   Wiesława Kuśmierczyk

 _____________________________________________________________

 

Sołectwo Garzewo             Sołtys                              Kornas Bogdan          

                                          Zastępca Sołtysa             Podstawka Elżbieta           

 

                                          Rada Sołecka                  Podstawka Elżbieta            

                                                                                  Słabyk Mirosław

                                                                                  Podpora Małgorzta

_____________________________________________________________ 

 

Sołectwo Gołogora            Sołtys                             Andrzej Lemieszek

                                         Zastępca Sołtysa             Jan Piasecki

 

                                        Rada Sołecka                   Marzena Butajło

                                                                                 Artur Penger

                                                                                 Jan Piaseck
_____________________________________________________________
 

 

Sołectwo Jankowo           Sołtys                            Witold Tunkiewicz

                                        Zastępca Sołtysa            Marek  Tunkiewicz

 

                                        Rada Sołecka                Adam Orłowski

                                                                              Bartek Grodzicki

                                                                              Stanisław Tunkiewicz

_____________________________________________________________ 

 

Sołectwo Kalisty             Sołtys                            Krystyna Ozga

                                       Zastępca Sołtysa           Ryszard Macełko

 

                                       Rada Sołecka                 Tomasz Hładio

                                                                             Maryla Klisz

                                                                             Zdzisław Kalwara

___________________________________________________________ 

 

 

Sołectwo Klony                Sołtys                         Teresa Frelik

                                        Zastępca Sołtysa         Barbara Gawryś

 

                                        Rada Sołecka               Andrzej Frelik

                                                                             Barbara Gawryś

                                                                             Teresa Frelik

______________________________________________________________ 

 

Sołectwo Konradowo       Sołtys                         Józef Ludwikowski

                                         Zastępca Sołtysa        Stefan Gawryś

 

                                         Rada Sołecka             Stefan Gawryś

                                                                           Andrzej Podpora

                                                                           Bogusław Bąk

 _____________________________________________________________ 

 

Sołectwo Kwiecewo         Sołtys                         Andrzej Walczak

                                        Zastępca Sołtysa         Stefan Kucznier     

 

                                        Rada Sołecka              Katarzyna Juchniewicz                                                                           

                                                                            Dorota Walczak

                                                                            Marta Waszczuk

_____________________________________________________________ 

 

Sołectwo Różynka          Sołtys                          Jurkiewicz Antoni          

                                       Zastępca Sołtysa         Jurkiewicz Irena

 

                                       Rada Sołecka               Andrzejewski Jan       

                                                                           Wesołowska  Beata

                                                                           Żukowski Waldemar

________________________________________________________________                                                                          

 

Sołectwo Skolity            Sołtys                           Franciszek Pasternak

                                      Zastępca Sołtysa          Krystyna Pasternak

 

                                      Rada Sołecka               Wanda Jaroszewicz

                                                                           Halina Bieniek

                                                                           Pelagia Wojciul

__________________________________________________________________ 

 

Sołectwo Świątki           Sołtys                         Marek Wyrębiak

                                      Zastępca Sołtysa        Alicja Sabina Andrzejewska

 

                                      Rada Sołecka             Alicja Sabina Andrzejewska

                                                                         Wanda Cieciuch

                                                                         Marcin Sadowski

 _________________________________________________________________

 

Sołectwo Włodowo          Sołtys                           Elżbieta Klisz

                                        Zastępca Sołtysa           Marzena Wrzosek

 

                                        Rada Sołecka                Agata Niebrzydowska

                                                                             Jacek Rybak

                                                                             Elżbieta Kutarba

 ___________________________________________________________________ 

 

Sołectwo Worławki          Sołtys                          Małgorzata Miąsko

                                        Zastępca Sołtysa          Tadeusz Podpora

                                    

                                         Rada Sołecka               Grażyna Grabowska

                                                                              Beata Bieńkowska

                                                                              Małgorzata Miąsko

 

____________________________________________________________________ 

 

 

 

                                    

       

 

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Sekretarz Gminy
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Wojtera Zbigniew
Data wprowadzenia:2008-01-17 10:47:38
Opublikował:Wojtera Zbigniew
Data publikacji:2008-01-17 10:54:59
Ostatnia zmiana:2009-10-20 13:18:38
Ilość wyświetleń:4532
Urząd Gminy w Światkach
Świątki 87, 11-008 Świątki

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij